گروه افرو ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت :

طراحی سایت از جمله خدماتی است که گروه افرو در اختیار مشتریان خود می گذارد. تیم‌های تخصصی این شرکت، مشتمل بر تیم آنالیز سایت و استراتژی فروش، دپارتمان گرافیک، دپارتمان پیاده سازی و برنامه نویسی وب سایت، با علم به آخرین دستاوردهای طراحی وب سایت، بهترین سایت‌های اینترنتی را هم از نظر زیبایی، و از هم نظر رعایت اصول و قوانین بروز سئو در زمینه طراحی صفحات وب خلق می‌نمایند.
گروه افرو با بهره‌گیری از اصول موتورهای جستجو در طراحی صفحات وب:
۱- ابتدا به آنالیز نیاز مشتری و روانشناسی بازار می‌پردازد تا طرح و نتیجه کار با خواسته آن یکی باشد.
۲- سپس محتوا و کلمات کلیدی سایت استخراج می گردد.
۳- زمانیکه طرح و محتوا آماده شد، پروژه پیاده سازی می گردد و در این مرحله از طراحی سایت کاربران می توانند سایت را به صورت آنلاین مشاهده نمایند.

بهینه سازی وب سایت :

سایت شما بازدیدکنندگان کمی دارد؟
رتبه‏ سایت شما در موتورهای جستجو بالا نیست؟
بینندگانی می‏خواهید که اطلاعات، کالا و یا خدمات درخواست کنند؟
به رتبه‏ های بالاتری در گوگل و یاهو نیاز دارید؟
سایت شما نیاز به بهینه سازی موتورهای جستجو دارد؟
اگر پاسخ به سؤالات فوق مثبت است و به این نتیجه رسیده ‏اید که به اقداماتی جهت بالا بردن رتبه سایت در گوگل نیاز دارید تا رتبه‏ سایت شما بین ده یا بیست رتبه اول نتایج جستجو در گوگل قرار گیرد، راه درستی را انتخاب نموده اید.
شرکت افرو بهینه‌ سازی سایت‏ های بسیاری را تجربه نموده است و اینک این شرکت به عنوان ارائه دهنده خدمات بهینه‌ سازی سایت (SEO) در ایران، خدمات ذیل را ارایه می‌نماید :
بهینه سازی وب سایت :
در بهینه سازی سایت، کدها و محتوای صفحات بر اساس کلمات کلیدی انتخاب و بهینه ‏سازی می‏گردد، حجم صفحات کاهش داده می‏شود و ساختار لینک دهی سایت اصلاح می‏گردد. تمام موارد بهینه سازی سایت بدین منظور انجام می‌شود تا موتور جستجو به راحتی بتواند به تمام صفحات سایت مراجعه کند و محتوای مرتبط را از محتوای غیر مرتبط تشخیص داده شود.
بالا بردن رتبه سایت در گوگل :
در این سرویس رتبه‏ های سایت شما با استفاده از تکنیک‌های بهینه سازی موتورهای جستجو ارتقا داده می‏شود. در پروسه بالا بردن رتبه یک سایت در گوگل تمامی مراحل انتخاب کلمات کلیدی، بهینه‏ سازی صفحات، افزودن بر تعداد لینک‏های سایت، معرفی سایت به موتورهای جستجو و کنترل رتبه ها شامل می‏شود.
بستن پنجره تصویر پنجره