طراحی سایت حراجی، طراحی سایت خرید گروهی

طراحی سایت حراجی

به نام خالق فكر


یك برنامه بازاریابی كارآمد و پیشرفته می تواند موجب ارتقاء برند شما و جایگاه آن شود و یك ارتباط دو طرفه موثر با مشتری را بوجود آورد و بیشترین اطلاعات را در اختیار مشتریان بازار هدف قرار دهد،درحال حاضر شیوه جهانی تری برای تبلیغات کالاها وخدمات با هزینه کمتر در دنیا در حال رشد می باشد وآن هم شبکه های بزرگ و جهانی اینترنت است. در یک سایت مناسب و پیشرفته شما می توانید از انواع تصاویر، نمودار ، مطالب ، گزارشات ، صدا ، تصویر، عکسهای متحرک و تخفیف ویژه مشتریان استفاده نمائید و کالاها و خدمات خود را به دنیا معرفی نمایید و در صورت نیاز تنها در کمتر از چند ثانیه کلیه اطلاعات قابل تغییر و ارسال به مخاطبین می باشد .


پیشنهاد ما به شما :
طراحی یک سایت حراجی یا سایت خرید گروهی برای توسعه کسب و کار خود و افزایش فروش بطور مثال در شهر یا محل زندگی خود می‌خواهید به رستوران‌ها، مراکز تفریحی و ورزشی، سینما، تئاتر و مراکز خرید مورد علاقه خود سر بزنید و از خدمات و امکانات آنها همراه با دوستان و آشنایان خود بصورت گروهی استفاده کنید و وقتی به آن مراکز مراجعه می کنید تقاضا دارید برای اینکه گروهی مراجعه کرده اید از تخفیف ویژه برخوردار شوید ، بعضی شرکتها یا موسسات نیز برای اینکه کارمندان خود را تشویق کنند با یک مجموعه تفریحی قرارداد می بندند و بلیط تخفیف دار تهیه می کنند و به اعضاء خود می دهند و... .

حال این پروسه توسط کارشناسان ما بهینه شده و کافی است با اعلام نوع فعالیت مجموعه خود ، این امکان را به کارشناسان مجرب و با تجربه ما بدهید. تا با شیوه های نوین تجاری ، سایتی را برایتان طراحی کنیم که با ارائه تخفیف با درصد بالا و ارائه آن در سایتی متمایز که با بهره‌گیری از قدرت خرید گروهی ، مشتریان بیشتری را به شما معرفی کنند.
این نوع از تبلیغات اینترنتی ، جدید ترین و بهترین تبلیغات با تأثیر بسیارزیاد و باور نکردنی است ،یک بار امتحان کنید تا نتیجه آن را ببینید.

چرا باید یک وب سایت داشته باشیم؟

داشتن وب سایت برای یک شرکت، ارگان دولتی، یک فروشگاه، یا شخصی که حرفه ای دارد، به عنوان یک استاندارد تلقی می شود و حداقل می بایست اطلاعات اولیه مربوط به خود را از جمله معرفی سازمان خود، اطلاعات موجود در بروشورها و نحوه تماس، در آن برای مخاطبین قابل دسترس باشد. مسلما هزینه تبلیغات چاپی و پرسنلی که می بایست اطلاعات خاصی را به مشتریان ارائه کنند بسیار بیشتر از طراحی یک سایت اینترنتی می باشد. پس از طراحی و پیاده سازی وب سایتهای دولتی و خصوصی دریافته ایم با گسترش اینترنت در ایران ، روز به روز به تعداد افرادی که از این سرویس فراگیر )اینترنت) به عنوان مرجعی برای انتخاب استفاده می کنند افزوده می شود.

تعدادی از محاسن وب سایت:

  • با گسترش اینترنت، روز به روز به تعداد افرادی که از اینترنت به عنوان مرجعی برای انتخاب استفاده می کنند افزوده می شود.
  • وب سایت بزرگترین وجدیدترین ویترین اطلاعاتی برای هر تجارت و كسب وكار بحساب می آید.
  • با استفاده از یک وب سایت می توان محصولات و خدمات خود را نه فقط در یک منطقه خاص بلکه به افرادی که در نقاط مختلف جهان هستند معرفی نماید و از همین طریق به فروش رساند. حتی می توان با همکاری شرکت ها و سازمان های دیگر از جمله پست، آن محصول را مستقیما و با صرف هزینه های بسیار پائین تر به مشتری ارائه کرد.
  • همه مراحل تجارت موفق، از جمله تبلیغ، اطلاع رسانی، فروش و خدمات پس از فروش، ضمن صرفه جویی در همه منابع، به وسیله یک وب سایت و تبلیغات آن انجام پذیر است.

سایت حراجی چطور کار می کند:

  • تعیین یک محصول یا خدمات برای ارائه به مشتریان
  • طراحی یک سایت و تبلیغات برای آن

فرض کنید شما یک همایش دارید که در آن باید ۳۰۰ نفر ثبت نام کنند به مبلغ۲۰۰ هزار تومان در تاریخی مشخص ، شما برای ۱۰۰ نفر تخفیف ویژه قرار می دهید که اگر توسط این سایت صد نفر ثبت نام کردند شما به همه آنها تا ۴۰% یا هر درصدی خودتان دوست دارید تخفیف ثبت نام گروهی می دهید یا فرض بگیرید شما رستورانی دارید با ظرفیت ۲۵۰ نفر برای هر روز یک نوع غذای مخصوص در نظر دارید که به آن غذای سرآشپز می گوئید حال در سایت تخفیف ویژه قرار می دهید که اگر افراد بالای ۷۲نفر ثبت نام کردند شما غذای خود را با بیست درصد تخفیف به آنان ارائه می دهید و همچنین این روش بهترین روش برای محصولات است با این تصور که محصولی دارید به تعداد مشخص و اگر بخواهید آن را تک تک بفروشید زمان بر خواهد بود پس اگر یکجا فروش شود سود بهتری از فروش نصیب شما خواهد شد و نقدینگی شما بالا می رود پس با یک حراجی هوشمندانه آن را در سایت به فروش می رسانید و اگر سقف فروش در سایت به حد نصاب رسید ، کالا را برای تمام خریداران عرضه می کنید و تمام شغل های می توانند از چنین سایتی برای فروش بیشتر و بهتر استفاده نمایند.
بستن پنجره تصویر پنجره